naciśnij w dowolnym miejscu, aby zamknąć reklamę...
Brać Łowiecka - sygnałówka
 
wschód:
zachód:
05:37
19:39
wschód:
zachód:
03:25
18:21
Imieniny:
Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa Brać Łowiecka - miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa
KALENDARIUM
<< Sierpień 2014 >>
pon wt śr czw pt so nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
GALERIA
Strona główna Aktualności
Brać Łowiecka - Znamy treść uzasadnienia wyroku TK!
Znamy treść uzasadnienia wyroku TK!
Opublikowano pisemne uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 10 lipca 2014 r. w sprawie tworzenia obwodu łowieckiego obejmującego nieruchomość prywatną wbrew woli właściciela nieruchomości.

Z jego treścią można się zapoznać TUTAJ

Red.

XVI Rykowisko Galicyjskie
31 sierpnia br. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Zakucie” w Zagórzu odbędzie się 16. edycja Rykowiska Galicyjskiego pod honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego, Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz oraz Prezesa ORŁ w Krośnie.
Brać Łowiecka - Koegzystencja ludzi i dużych drapieżników na szczeblu UE
Koegzystencja ludzi i dużych drapieżników na szczeblu UE

Na początku czerwca br. zainaugurowano unijną platformę pod nazwą Koegzystencja ludzi i dużych drapieżników (Platform on Coexistence between People and Large Carnivores). Porozumienie w zakresie współpracy w rozwiązywaniu i przeciwdziałaniu konfliktom powstającym między potrzebami człowieka a dużymi drapieżnikami zostało podpisane przez osiem organizacji szczebla ponadnarodowego, w tym nich dwie reprezentujące interesy myśliwych – CIC oraz FACE.

Brać Łowiecka - VIII Spotkania Hubertowskie w Puszczy Knyszyńskiej
VIII Spotkania Hubertowskie w Puszczy Knyszyńskiej
W dniach 6–7 września 2014 r. odbędą się VIII Spotkania Hubertowskie w Puszczy Knyszyńskiej. Głównym miejscem obchodów tego leśnego święta jest Czarna Białostocka położona w samym sercu knyszyńskiego boru.


Brać Łowiecka - Wyrykowski Jarmark Leśny
Wyrykowski Jarmark Leśny

W niedzielę 17 sierpnia br. o godz. 14.00 w Wyrykach na placu obok Urzędu Gminy odbędzie się Wyrykowski Jarmark Leśny. W programie imprezy przewidziano: występy artystyczne, konkursy dla dzieci, pokaz sokolniczy oraz turniej sołectw. Wśród atrakcji towarzyszących znajdą się: wystawa trofeów myśliwskich, pieczony dzik, ognisko oraz pokaz sztucznych ogni. Gwiazdami wieczoru będą kabaret K2 oraz zespół After Party.

Plakat imprezy można pobrać TUTAJ

Red.
Brać Łowiecka - Ogólnopolski Puchar Delta Optical w Trójboju Kulowym
Ogólnopolski Puchar Delta Optical w Trójboju Kulowym
Firma Delta Optical oraz Sekcja Strzelecka Centralnego Wojskowego Klubu Sportowego Legia Warszawa zapraszają na I Ogólnopolski Puchar Delta Optical w Trójboju Kulowym, który odbędzie się w niedzielę 7 września 2014 r. na strzelnicy CWKS Legia w Warszawie-Rembertowie.
Brać Łowiecka - Zawody strzeleckie w Kruczaju
Zawody strzeleckie w Kruczaju
9 sierpnia br. na strzelnicy w Kruczaju koło Bierzwnika (woj. zachodniopomorskie, powiat choszczeński) odbędą się XVI Mistrzostwa Powiatu w Strzelaniach Myśliwskich, na które zapraszają Nadleśniczy Nadleśnictwa Bierzwnik Jan Rurek oraz Starosta Choszczeński dr Bogdan Brzustowicz.
Brać Łowiecka - Wiceminister od łowiectwa już powołany
Wiceminister od łowiectwa już powołany
Piotr Otawski, dotychczasowy zastępca generalnego dyrektora ochrony środowiska, został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska. Nominację odebrał z rąk ministra Macieja Grabowskiego 1 sierpnia br. Będzie odpowiadał za kwestie związane z ochroną przyrody, leśnictwem oraz łowiectwem i zarazem pełnił funkcję głównego konserwatora przyrody.
Brać Łowiecka - "Pięciu wspaniałych" po raz piąty!
"Pięciu wspaniałych" po raz piąty!
Jubileuszowa piąta edycja towarzyskich zawodów strzeleckich „Pięciu wspaniałych” organizowana przez Tomasza Gliszczyńskiego, Annę Buśko i Tomasza Pilcha (znanych także jako team TAT – akronim od pierwszych liter imion) odbędzie się 30 sierpnia br. na strzelnicy myśliwskiej w wielkopolskim Krzywiniu.
Brać Łowiecka - VIII Dzień Żubra w Lutowiskach
VIII Dzień Żubra w Lutowiskach
W sobotę 9 sierpnia br. w Lutowiskach po raz ósmy odbędzie się Dzień Żubra, pod honorowym patronatem Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego, RDLP w Krośnie oraz Zarządu Okręgowego PZŁ w Krośnie.
1 2 3 4 5 6 7 ... Następna

E-mail
Hasło
Rejestracja
OK
Szukaj
Newsletter
Adres e-mail:
Zapisz się
Brać Łowiecka - aktualny numer
Wydawnictwo OIKOS

Użytkowanie portalu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Brać ŁowieckaWarszawa, ul. Kaliska 1 m. 9, tel. 22 824 57 28, faks 22 822 66 49
Adres do korespondencji: skr. pocz. 54, 00-973 Warszawa, e-mail: braclowiecka@oikos.net.pl
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o., 02-316 Warszawa, ul. Kaliska 1 m. 7, tel. 22 822 03 34, faks 22 822 66 49, e-mail: oikos@oikos.net.pl
KRS Warszawa nr 00000-82863, NIP 118-00-09-226, Regon 011570708, Kapitał zakładowy 393.000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie tylko za pisemnym zezwoleniem.